Products
-
Fried Tokwa

- Regular price
-
- Sale price
- ₱153.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱153.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱153.00
- Unit price
- per
-
Garlic Butter Shrimp

- Regular price
-
- Sale price
- ₱704.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱704.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱704.00
- Unit price
- per
-
Garlic Rice

- Regular price
-
- Sale price
- From ₱87.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱87.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱87.00
- Unit price
- per
-
Giligan's Cafe Latte in Cup

- Regular price
-
- Sale price
- ₱81.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱81.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱81.00
- Unit price
- per
-
Giligan's Cappuccino in Cup

- Regular price
-
- Sale price
- ₱81.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱81.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱81.00
- Unit price
- per
-
Giligan's Fried Rice (Platter)

- Regular price
-
- Sale price
- ₱315.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱315.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱315.00
- Unit price
- per
-
Gravy

- Regular price
-
- Sale price
- ₱45.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱45.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱45.00
- Unit price
- per
-
Grilled Bangus (1 Whole)

- Regular price
-
- Sale price
- ₱378.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱378.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱378.00
- Unit price
- per
-
Grilled Pusit

- Regular price
-
- Sale price
- ₱522.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱522.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱522.00
- Unit price
- per
-
Grilled Tuna Belly

- Regular price
-
- Sale price
- ₱504.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱504.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱504.00
- Unit price
- per
-
Inihaw na Liempo

- Regular price
-
- Sale price
- From ₱344.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱344.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱344.00
- Unit price
- per
-
Kare-Kare Beef

- Regular price
-
- Sale price
- ₱646.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱646.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱646.00
- Unit price
- per
-
Kare-Kare Gulay

- Regular price
-
- Sale price
- ₱375.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱375.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱375.00
- Unit price
- per
-
Lechon Kawali

- Regular price
-
- Sale price
- From ₱306.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱306.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱306.00
- Unit price
- per
-
Lechon Kawali | Cebu Style

- Regular price
-
- Sale price
- From ₱336.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱336.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱336.00
- Unit price
- per
-
Lumpia Shanghai

- Regular price
-
- Sale price
- ₱239.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱239.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱239.00
- Unit price
- per
-
Miki Bihon Guisado

- Regular price
-
- Sale price
- ₱310.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱310.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱310.00
- Unit price
- per
-
Mild Spicy Chicken

- Regular price
-
- Sale price
- From ₱465.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱465.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱465.00
- Unit price
- per
-
Mild Spicy Shrimp

- Regular price
-
- Sale price
- ₱704.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱704.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱704.00
- Unit price
- per
-
Mild Spicy Squid

- Regular price
-
- Sale price
- ₱380.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱380.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱380.00
- Unit price
- per
-
Mirinda in Can (330ml)

- Regular price
-
- Sale price
- ₱102.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱102.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱102.00
- Unit price
- per
-
Mountain Dew in Can (330ml)

- Regular price
-
- Sale price
- ₱102.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱102.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱102.00
- Unit price
- per
-
MP 2pc Fried Chicken with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱243.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱243.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱243.00
- Unit price
- per
-
MP 3 Sticks Chicken BBQ with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- From ₱203.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱203.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱203.00
- Unit price
- per
-
MP 3 Sticks Pork BBQ with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- From ₱195.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱195.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱195.00
- Unit price
- per
-
MP Beef Caldereta with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱243.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱243.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱243.00
- Unit price
- per
-
MP Boneless Chicken BBQ with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱190.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱190.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱190.00
- Unit price
- per
-
MP Boneless Chicken Teriyaki with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱190.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱190.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱190.00
- Unit price
- per
-
MP Chicken Bites with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱190.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱190.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱190.00
- Unit price
- per
-
MP Crunchy Pork Sisig with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱197.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱197.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱197.00
- Unit price
- per
-
MP Fish Fillet Oriental with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱189.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱189.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱189.00
- Unit price
- per
-
MP Inihaw na Liempo with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- From ₱184.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱184.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱184.00
- Unit price
- per
-
MP Lechon Kawali with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱232.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱232.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱232.00
- Unit price
- per
-
MP Lumpia Shanghai with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱131.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱131.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱131.00
- Unit price
- per
-
MP Mild Spicy Squid with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱177.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱177.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱177.00
- Unit price
- per
-
MP Roast Beef with Rice

- Regular price
-
- Sale price
- ₱238.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱238.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱238.00
- Unit price
- per



































