Veggies
-
Kare-Kare Gulay

- Regular price
-
- Sale price
- ₱375.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱375.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱375.00
- Unit price
- per
-
Sizzling Tofu

- Regular price
-
- Sale price
- ₱220.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱220.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱220.00
- Unit price
- per
-
Pinakbet

- Regular price
-
- Sale price
- ₱302.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱302.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱302.00
- Unit price
- per
-
1 Solo Bowl Kare-kare Gulay

- Regular price
-
- Sale price
- ₱119.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱119.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱119.00
- Unit price
- per
-
Chopsuey

- Regular price
-
- Sale price
- ₱352.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱352.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱352.00
- Unit price
- per
-
4 Solo Bowls Kare-Kare Gulay

- Regular price
-
- Sale price
- ₱444.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱444.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱444.00
- Unit price
- per
-
Binagoongang Talong

- Regular price
-
- Sale price
- ₱156.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱156.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱156.00
- Unit price
- per
-
Fried Tokwa

- Regular price
-
- Sale price
- ₱153.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱153.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱153.00
- Unit price
- per
-
Binagoongang Kangkong

- Regular price
-
- Sale price
- ₱108.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱108.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱108.00
- Unit price
- per
-
Tofu with Beans & Toge

- Regular price
-
- Sale price
- ₱192.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱192.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱192.00
- Unit price
- per
-
Sweet & Sour Tofu

- Regular price
-
- Sale price
- ₱174.00
- Unit price
- per
- Regular price
- ₱174.00
- Regular price
-
- Sale price
- ₱174.00
- Unit price
- per










